Meistarklases saturs

  1. Miedziņa dziesma - pilnais stāsts

  2. Miedziņa dziesma - skaņdarba iztirzājums

  3. Miedziņa dziesma - tehniskie paņēmieni

  4. Miedziņa dziesma - spēlēšanas ar akordiem

  5. Miedziņa dziesma - pilns skaņdarbs

  1. Melanholiskais valsis - par skaņdarbu

  2. Melanholiskais valsis - pamata paņēmieni

  3. Melanholiskais valsis - flažoletes

  4. Melanholiskais valsis - pilns skaņdarbs

  5. Melanholiskais valsis - notis

  1. Romance - par skaņdarbu

  2. Romance - pamata tehnika - arpēdžijas

  3. Romances teksts - pirmās četras taktis

  4. Romance - mūzikas veidošana un melodijas izcelšana

  5. Romance - skaņdarba turpinājums un kopskats

  6. "Romance" skaņdarba notis

  1. Mūzikas instrumentu izvēle

  2. Kaspars Zemītis - Perkusīvās skaņas un ritma šarms

About this course

 • €39,90
 • 25 nodarbības
 • 2 stundu video satura

Apgūsti šo kursu ar 50% atlaidi, ja piederi kādai no sociālajām grupām!

Atstāj savu e-pastu, ja vēlies šo kursu apgūt ar atlaidi. Kursu ar 50% atlaidi visā apjomā ir iespējams aplūkot tikai sociāljām grupām (ja tādai piederi - raksti uz [email protected]) un norādi sevi interesējoši kursu, lai atsūtam saiti ar pieeju)

Paldies

Par Pedagogu!

Kaspars Zemītis

Ģitārists, komponists un pedagogs Kaspars Zemītis, dzimis 1973.gadā Cēsīs, Latvijas mūzikas dzīvē ir aktīvi darbojies jau kopš 1995. gada, kad skatuves gaitas uzsāk kā ģitārists tā laika populārajā funk grupā “ Time After Time” . Seko aktīva koncertdzīve, uzstāšanās dažādos sastāvos un projektos. Darbojas Intara Busuļa Abonementa orķestra pamatsastāvā, ir iestudētas vairākas programmas, kuras ir skatītāju un klausītāju iemīļotas un ir mūzikas nama Daile repertuārā, piemēram, ar Daumantu Kalniņu “ Kamēr vien gliemeži skrien” ir repertuārā jau 4 gadus. Vēl ilgāk repertuārā ir AG Trio programma (Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis, Mārcis Auziņš). Ārkārtējās situācijas dēļ, pirmizrāde nav notikusi šinī pavasarī iestudētai Kaspara Zemīša un Kaspara Znotiņa sadarbībai “ Motīvs balsij un ģitārai” . Tāpat Kaspars aktīvi muzicē kā solomākslinieks. Pedagoga gaitas uzsāka Ķekavas mūzikas skolā, kur nostrādāja vairāk kā 10 gadus. Pašlaik Kaspars ir ievēlēts lektors Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā un ģitārspēles pedagogs Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolā un vidusskolā, kur māca topošos klasiskās ģitāras pedagogus un izpildītājus. Paralēli Kaspars arī pasniedz privātstundas ģitārspēlē. Pedagoga darba iegūto pieredzi apkopojis 2 grāmatās “ Sešas Stīgas” - tas ir izglītojošs materiāls, ar kura palīdzību soli pa solim iespējams patstāvīgi apgūt ģitārspēli no pašiem pamatiem. Grāmatās iekļauti ari audio materiāls CD formātā, kas palīdz mācību procesā. Kaspars Zemītis līdz šim izdevis jau 3 mūzikas albūmus, pirmais no tiem “ Mana Lūgšana” sadarbībā ar Valsts Akadēmisko kori diriģenta Māra Sirmā vadībā un diska centrālais skaņdarbs ir Mesa ģitārai ar jaukto kori. 2018. gadā Kaspars izdeva savu otro solo albumu“ Vētra klusumā”, kurā ir apkopotas Kaspara paša kompozīcijas, latviešu tautas dziesmu apdares un zināmu skaņdarbu aranžējumi un pārlikumi ģitārai Kaspara interpretācijā, no kurām, iespējams, zināmākais ir Emīla Dārziņa Melanholiskais valsis. 2022. gada februārī izdots albums “ Motīvs balsij un ģitārai” , kurā apkopotas Kaspara rakstītās dziesmas. Albuma ierakstīšanā piedalījās JRT aktieris Kaspars Znotiņš, aktrise un režisore Rēzija Kalniņa, dziedātāji Intars Busulis, Renārs Kaupers, Elza Rozentāle, Daumants Kalniņš un Kaspara ģimene – sieva Anda un dēli Kārlis, Mārtiņš Matīss un Jēkabs Roberts. Pateicoties Kaspara daudzveidīgajam spēles stilam un spējai iejusties dažādos formātos, stilos, muzikālos projektos, viņa klausītāju auditorija ir plaša – sākot no viņa audzēkņiem līdz pat senioriem.

Atsauksmes par meistarklasi

5 reitings

Paldies

Mareks Vītoliņš

Ļoti kvalitatīvs materiāls. Bet ja man nebūtu kaut niecīgās zināšanas par ģitārspēli man šis kurss būtu daudz par sareźģītu.

Ļoti kvalitatīvs materiāls. Bet ja man nebūtu kaut niecīgās zināšanas par ģitārspēli man šis kurss būtu daudz par sareźģītu.

Lasīt mazāk
5 reitings

Liels paldies .

Valda Briška

Interesantas,aizraujošas,motivējošas lekcijas. Paldies.

Interesantas,aizraujošas,motivējošas lekcijas. Paldies.

Lasīt mazāk
5 reitings

Lielisks kurss

Renate Sniedze

Ļoti labi ,vienkārši, saprotamā valodā, izveidots apmācības materiāls. Paldies.

Ļoti labi ,vienkārši, saprotamā valodā, izveidots apmācības materiāls. Paldies.

Lasīt mazāk
5 reitings

Pozitīva pasniegšana

Svetlana Buraja

Paldies, ļoti informatīvi palīgmateriāli, patīkami klausīties un labas paraugdemonstrācijas

Paldies, ļoti informatīvi palīgmateriāli, patīkami klausīties un labas paraugdemonstrācijas

Lasīt mazāk

Finansējuma avots no Eiropas Sociālā fonda (ESF)

RIGADIMD.LV ir digitālā mācību darbnīca, kas ir sociālais uzņēmums, kas piedāvā maksas un bezmaksas nodarbības tiešsaistē video kursu veidā dažādās kategorijās. 

Saturs tiek veidots sadarbībā ar augsta līmeņa profesionāļiem, kas iedvesmo un izglīto visus interesentus bez ierobežojuma, kā arī nodrošina komunikāciju latviešu valodā. 

Sociālajām mērķa grupām mūsu pakalpojumus piedāvājam bez maksas. 

Iegādājoties kādu no mūsu produktiem - Tu atbalsti mūsu sociālos mērķus ceļā uz pieejamu augsta līmeņa iekļaujošu izglītību ikvienam neatkarīgi no spējām, dzimuma, vecuma un interesēm🙏🎯 

Jautājumu gadījumā var droši sazināties ar RĪGADIMD.LV komandu: [email protected] +37126305171 

Mācību kurss nodrošināts pateicoties ALTUM sociālās uzņēmējdarbības programmas Granta līguma Nr. 256540/SU0000307 atbalstam (SIA "Neon Plus" (RĪGADIMD.LV)). Finansējuma avots no Eiropas Sociālā fonda (ESF finansējums), ESF projekta identifikācijas Nr.9.1.1.3/15/I/001 “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”🇪🇺